Hjem

Søk

Kontakt oss: (+47) 52 85 66 66    Epost: post@skude.no

Velkommen til Skude Transport & Spedisjon AS
Skude Transport & Sped. AS ble startet av Svein L. Skjølingstad i 1965,
og har i løpet av årene blitt til et av de store privateide transportfirmaene i Nord Rogaland.
Borgny K. Skjølingstad er i dag eier av Skude Transport & Sped. AS.
Bedriften har over 30 egne kjøretøy, og i tillegg engasjerer vi oppdrag for andre leietransportører.


Firmaet har nærmere 50 ansatte fordelt på følgende avdelinger:
  1. Langtransport
  2. Distribusjon
  3. Terminal
  4. Transport av biler
  5. Verksted
  6. Megling/befraktere

Kontaktpersoner

Svein Bringedal
DAGLIG LEDER
Biltranportansvarlig, agent for Autolink as
Telefon: 52 85 66 64
Mobil: 916 44 060
Epost:svein@skude.no
Darek Krawiec
BEFRAKTER NORDEN/KONTINENTET
Telefon: 52 85 66 68
Mobil: 901 97 600
Epost: darek@skude.no
Jan Haakull
BEFRAKTER
Telefon: 52 85 66 60
Mobil: 920 577 87
Epost: Jan@skude.no
Nina Skjølingstad Dahl
REGNSKAP/LØNNSANSVARLIG
Telefon: 52 85 66 56
Mobil: 900 35 130
Epost: nina@skude.no
Wenche Øie
LØNN/REGNSKAP
Telefon: 52 85 66 65
Epost: wenche@skude.no
Arne Harald Johannessen
DISTRIBUSJONSANSVARLIG
Mobil: 907 26 400
Epost: arneh@skude.no
Alf Børge Hop
VERKSTEDLEDER
Telefon: 52 85 66 62
Mobil: 975 02 981
Epost: alf@skude.no