Søk

Kontakt oss: (+47) 52 85 66 66    Epost: post@skude.no

Velkommen til Skude Transport & Spedisjon AS
Skude Transport & Sped. AS ble startet av Svein L. Skjølingstad i 1965,
og har i løpet av årene blitt til et av de store privateide transportfirmaene i Nord Rogaland.
Familien Skjølingstad er fortsatt eier av Skude Transport & Sped. AS.
Bedriften har over 30 egne kjøretøy, og i tillegg engasjerer vi oppdrag for andre leietransportører.


Firmaet har nærmere 50 ansatte fordelt på følgende avdelinger:
  1. Langtransport
  2. Distribusjon
  3. Transport av biler
  4. Verksted
  5. Megling/befraktere

Skriv inn e-postadressen tilknyttet din brukerkonto. Ditt brukernavn vil bli sendt til denne e-postadressen.

Kontaktpersoner

Jan Haakull
DAGLIG LEDER
Biltranportansvarlig, agent for Axess
Mobil: 920 577 87
Epost:jan@skude.no
Darek Krawiec
Transportleder
Mobil: 901 97 600
Epost: darek@skude.no
Knut M. Vedøy
BEFRAKTER
Mobil: 452 53 198
Epost: knut@skude.no
Nina Skjølingstad Dahl
REGNSKAP/LØNNSANSVARLIG
Mobil: 900 35 130
Epost: nina@skude.no
Wenche Øie
LØNN/REGNSKAP
Tlf: 52 85 66 66
Epost: wenche@skude.no
Arne Harald Johannessen
DISTRIBUSJONSANSVARLIG
Mobil: 907 26 400
Epost: arneh@skude.no
Ståle Nordtveit
VERKSTEDLEDER
Mobil: 458 46 458
Epost: stale@skude.no